Remis na inauguracje rundy wiosennej.

W meczu 16 kolejki Klasy Okręgowej gr.1, inaugurującym rundę wiosenną, Burza Lipki zremisował na własnym boisku z LZS Żubry Smarchowice 1:1 (0:0). Bramkę dla Burzu zdobył Bartosz Woźniak (II)

Pierwsza połowa zakończona remisem 0-0 to sporo ciekawych momentów z obu stron .Dla naszego zespołu najdogodniejszych sytuacji nie wykorzystali Sebastian Kowalik i Bartosz Woźniak.

W drugiej połowie obraz niewiele się zmienił,sporo okazji bramkowych.W 55 minucie na strzał z ok.16 metrów zdecydował się Bartosz Woźniak i piłka wylądowała w siatce drużyny ze Smarchowic.Goście odpowiedzieli po 3 minutach i po dośrodkowaniu z rzutu wolnego po strzale głową Żubry wyrównują.W 80 minucie Burza miała szanse na zdobycie drugiego gola jednak po dośrodkowaniu znajdujący sie w doskonałej sytuacji Kowalik posyła piłkę nad poprzeczką

Wynik po przebiegu całego spotkania sprawiedliwy ,chodź przy odrobinie szczęścia zwycięstwo było bardzo blisko Kolejne spotkanie ligowe już w najbliższą sobotę, na wyjeździe zagramy z Victorią Chróścice