Cenne zwycięstwo !

Burza Lipki - GKS Grodków 2-1 (2-0)

Bramki Burza:
5 min S.Kowalik
44 min D.Mozoła

Bramki GKS:
83 min

Początek spotkania to znakomita trójkowa akcja rozpoczęta przez Adama Gutwińskiego i po dośrodkowaniu Mariusza Gawlika z prawej strony boiska piłkę w siatce umieszcza Sebastian Kowalik.
Kolejne minuty z kilkoma sytuacjami po obu stronach ,choc to goście mieli dogodniejsze szczególnie po stałych fragmentów gry.
Szczęsćie dopisuje nam w 44 minucie kiedy to po zamieszaniu w polu karnym bramkę głową zdobywa Damian Mozoła.

Druga połowa to zdecydowanie śmielsze poczynania drużyny z Grodkowa,która stworzyła sobie kilka dobrych okazji , z których wykorzystuje jedną w 83 min.Końcówka spotkanie to nerwowa gra z obu stron .Udaje nam się jednak dowieść do końca prowadzenie w tym spotkaniu.

Na uwagę w naszym zespole zasługuje nasz rezerwowy bramkarz Mariusz Kaczański,zastępujący w tym spotkaniu kontuzjowanego Dawida Pacholarza ,który popisał się kilkoma znakomitymi interwencjami.

Powiązana galeria: